מאמרים

קורס הכנה לדיאטה

דף הבית | תחומי פעילות | דיאטה מנצחת

כל אחד מאתנו, שחי כדי לאכול (ולא אוכל כדי לחיות), מנסה למצוא כדור פלא, שישמור עליו במשקל הרצוי ובמקביל שיאפשר לו לאכול כאוות נפשו. תחשבו איזה כיף היה אם היינו מוצאים כדור כזה. הייתם מנסים אותו?

 

כל החיים, אנו מנסים שיטות שונות לירידה במשקל, מוכנים לנסות דברים הזויים, כל דבר שמבטיח לנו ירידה מהירה במשקל. לעיתים, אנחנו אפילו מצליחים להגיע למשקל המיועד. איפה אם כן, נעוצה הבעיה? הקושי נובע בתהליך השמירה, כשאנו במצב של שביעות רצון מהמשקל שלנו (פחות או יותר). במצב זה לרוב אנו חוזרים להרגלים ישנים ומעכבים, דבר הגורר עלייה במשקל.

 

כל עוד נתייחס לתהליך הירידה במשקל כ"דיאטה", לא נוכל להישאר שם לאורך זמן. כל עוד יכתיבו לנו, מה עלינו לאכול ומתי עלינו לאכול, ייווצרו בתוכנו התנגדויות לתהליך הירידה במשקל. כל עוד אנו מתנגדים לדרך, לא נוכל להתמיד בה לאורך זמן.

 

אז מה היא בעצם הדרך הבטוחה לעבר המשקל הרצוי ולשמירה לאורך זמן?

הדרך הנכונה היא הדרך המתאימה אישית לכל אחד ואחד מכם. על ידי חקירה פנימית, הבנה והפנמה של מה שחשוב לך (ורק לך). על ידי הכוונה לשימוש בכוחות הקיימים בתוכך (ויש לך כוחות עצומים), בעזרת ניצול החוזקות שלך , נטרול החולשות שלך, ניתן למצוא את הדרך הנכונה לך. דרך שתצעדי בה בביטחון ובהשלמה כל חייך.

 

Divine Healing

החידוש הוא בשילוב טיפול איזון אנרגטי body spin לאיזון פיזי, רגשי מנטלי ואנרגטי שנותן לך רוגע ושקט להיות במקום המיטבי עבורך, כך שכל דיאטה שתבחרי כמתאימה לך, תצליחי בה לאורך זמן.

 

אני מעניקה לך מתנה לכל החיים, חיים של שלווה ושקט, חיים של שליטה וביטחון.

האם מתאים לך להתחיל תהליך אימון כעת? מה עדיף בעינייך? להגיע למשקל היעד בזמן קצר של 3-6 חודשים, ובעוד חמש שנים למצוא את עצמך במקום שאת/ה נמצא/ת בו היום?

למצוא את הדרך שלך לכל החיים. לרדת במשקל לאט ובהנאה ובעוד חמש שנים עדיין להיות במקום, הבטוח, הרגוע, השלם שלך.

נמאס לך להילחם כל הזמן? רוצה לקחת את השליטה לידיים שלך?

צור קשר עוד היום.

ליאת יהושע מאמנת לאורח חיים בריא 0543977322