מאמרים

השאר פרטים

שחקו אותה בריא

כאימא לשני ילדים מקסימים, תמיד חשבתי איך ניתן לשפר את תזונתם . בתי כשמלאו לה 10, התגלה כי רמת הטריגליצרידים שלה מאוד גבוהה. התחלתי לשנות את התזונה בבית, הבחנתי שהדבר לא פשוט. היו התנגדויות, היו מלחמות. מכיוון שזו הייתה בעיה בריאותית, לא וויתרתי.

 

היום אני מבינה, שרצוי לא להגיע לבעיה בריאותית, כדאי מאוד להתחיל את החינוך לתזונה בריאה בגיל צעיר ולמנוע את המאבקים בגילאים מאוחרים יותר.

 

התחלתי לחשוב על עצמי כילדה, הבנתי, שיש בי משהו, גם היום כמבוגר שעוצר אותי מלאכול ירקות ופרות (למרות שהם טעימים לי מאוד) והבחנתי שהדבר חוזר על עצמו אצל בני. חקרתי את הנושא והתחלתי לפתח עם בני שיטה, המנטרלת התנגדויות.

 

בפעילות "שחקו אותה בריא" אני מחברת את הילדים לרגש החיובי, אני מעצימה אותם, אני מאמינה ביכולות שלהם, אני מחזקת אותם. הכל נעשה דרך משחקים שפיתחתי ביחד עם בני בן ה-11 שעדיין חושב כילד ולכן בעזרתו ובעזרת החשיבה היצירתית שלו ושלי, הצלחתי להגיע לתוכנית ממוקדת מטרה, פעילות שמנטרלת את ההתנגדויות שקיימות אצל ילדינו לגבי האוכל הבריא (תתפלאו, זה עובד גם על מבוגרים).

 

הפעילות חווייתית וייחודית, היא מספקת זמן איכות של ההורה עם הילד, ומחברת את התזונה הבריאה לרגש החיובי שלו, הילדים לומדים במהלך הפעילות דברים חדשים על ירקות ופרות וכמובן זוללים בהנאה.

 

למי מיועדת הפעילות?

- הפעילות מיועדת לילדים בגילאי 4-11

- לילדים שאינם אוכלים אוכל מגוון

- לילדים שנמנעים מאכילת ירקות ופרות

- לילדים שאוכלים בריא ורוצים זמן איכות עם ההורים

- לכל הילדים שאוהבים לשחק וליהנות מהחיים

מחכה לכם! הירשמו עוד היום לפעילות "שחק אותה בריא"

ליאת יהושע יעוץ והדרכה לאכילה בריאה באמצעות משחקים

© כל הזכויות שמורות ל-"ליאת יהושע - יעוץ והדרכה לאכילה נכונה באמצעות משחקים"